Zeytin Tepesi

Zeytin Tepesi

Takip et

Zeytin Tepesi Fatih Aksoy ile Faruk Bayhan ikilisinin üretimi olan ve yönetmen koltuğunda Barış Yöş'ün oturduğu drama dizisidir. Aşk, ihtiras, ihanet, yalan ve karşılıksız fedakarlıkların fazlasıyla hikâyede ön plana çıktığı yapımda karakterlerde bunu tamamlayacak niteliktedir. Dizinin hikâye bazında kalitesini ise Gülnaz Saraçoğlu tarafından kaleme alınmasına bağlayabiliriz. Nitekim kendisinin en derin senaryolarından bir tanesi olan yapım izleyicisiyle buluştuğunda büyük bir izlenme oranına sahip olmuştu.

Bir tatil kasabası olarak nitelendirilebilecek olan Zeytintepe isimli sahil bölgesinde geçen hikâyede ana karakterimiz Deniz. Ancak ana karakterimiz haricinde ön plana çıkan bir aile söz konusu. Karatay Ailesi oldukça saygın ve bilinirliği yüksek olan cemiyetlerin içerisinde yer alan soylu bir geçmişe sahiptir. Bir yandan da Zeytin Tepesi dizisinde oldukça karmaşık aşk hikâyelerini Deniz ve Karatay Ailesinin erkekleri arasında görme fırsatı yakalayacağız. Fakat aşk kadar ihanetin beslendiği, ihanetin ise zamanla intikama dönüşeceği oldukça acımasız olaylar silsilesi de bizi bekliyor olacak.

Gökçenerler ailesiyle son derece zıt olan seçkin ailenin oğlu Emin tamamen vicdani olarak rahat olmadığından onlara yardım ederken Tarık ise Deniz'i hayatından silme konusunda kararlar almaktadır. Bir anda babalarının ölümüyle şok olan Karatay'larda tek değişiklikte bu değildir. Zira Zeytin Tepesi aile içi trajedilere de sahip olduğu için tüm hikâye boyunca size beklemediğiniz detaylar sunacak.

  • Tüm Bölümler